Newsy

Avengers: Czas golenia

15.04.2015

Już 8 maja odbędzie się premiera najnowszego filmu o grupie komiksowych superbohaterów walczących o losy naszej planety – „Avengers: Czas Ultrona”. Fani na całym świecie z niecierpliwością czekają na ten dzień.

czytaj więcej

Multiworld – pierwsza platforma rozrywkowa w Polsce w ofercie Multikino Media

08.04.2015

Pierwsza w Polsce interaktywna platforma rozrywkowa od kwietnia w ofercie Multikino Media. Multiworld to aplikacja na urządzenia mobilne, która umożliwia rozszerzanie oznakowanych formatów reklamowych oraz uzyskanie dodatkowych informacji o produkcie. Pierwsza kampania z wykorzystaniem ePostera od 6 kwietnia w kinach z oferty brokera.

czytaj więcej

Promocja filmu „ExMachina” przy użyciu aplikacji randkowej

07.04.2015

Marzec 2015, festiwal innowacji w Austin, pokaz filmu „ExMachina”. Do uczestników zaproszenie wysłano za pomocą aplikacji randkowej Tinder, dzięki której mogli też dowiedzieć się więcej na temat filmu. To pierwsza akcja promocyjna przeprowadzona w ten sposób.

czytaj więcej

Dramatyczny i pełen mocnych wrażeń – kwiecień w Multikinie

02.04.2015

Kwiecień otwiera jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem i Oscarem oraz nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. „Selma” oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla – Martina Luthera Kinga.

czytaj więcej

Bank Pekao S.A. ponownie partnerem transmisji Ligi Mistrzów UEFA w Multikinie

31.03.2015

Po zeszłorocznej efektywnej współpracy Bank Pekao S.A. ponownie został partnerem transmisji Ligi Mistrzów, która od 17 marca wróciła na ekrany kin sieci Multikino. UEFA Champions League w jakości High Definition zobaczymy w kinach sieci Multikino w ramach 20 urodzin Canal+ w Polsce.

czytaj więcej