Newsy

Początek jesieni w kinach sieci Multikino

24.08.2015

Na ten film czekali fani na całym świecie. 4 września na ekrany kin sieci Multikino trafi „Straight Outta Compton” o kultowej grupie gangsta-rapu "N.W.A." FBI z powodu ostrych tekstów nazwała ich „najniebezpieczniejszą grupą świata”. Zespół powstał w 1986 i należało do niego wielu znanych artystów takich jak Ice Cube, Dr Dre, Eazy-E czy też Dj Yella.

czytaj więcej

Multikino ma już 700 000 fanów na Facebooku

12.08.2015

Multikino Polska jest największym fanpage’em kinowym w Polsce i drugim pod względem liczby fanów w Europie. Ponad 700 000 osób w ciągu pięciu lat polubiło Multikino na Facebooku. Z tej okazji sieć multipleksów przygotowała atrakcje dla fanów.

czytaj więcej

Gorący sierpień na ekranach kin

06.08.2015

„Mission: Impossible. Rogue Nation” otwiera listę sierpniowych premier. Już 7 sierpnia Ethan Hunt (Tom Cruise), agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, po raz kolejny udowodni, że nie ma dla niego misji niemożliwej.

czytaj więcej

Trwa sprzedaż kampanii w kinach brokera Multikino Media przed najnowszym Bondem w zasięgu ręki

05.08.2015

Premiera najnowszej części przygód Jamesa Bonda „Spectre” odbędzie się 6 listopada br. Broker reklamy kinowej Multikino Media prowadzi sprzedaż kampanii przed filmem.

czytaj więcej

Multikino coraz bardziej innowacyjne. Beacony zaproszą Cię na seans i zaoferują kupon rabatowy

24.07.2015

Jak odnieść sukces w mobile? Rozpocznij współpracę z najpopularniejszą aplikacją zniżkową, wykorzystaj moc powiadomień, dodaj komunikację opartą o beacony, obserwuj wyniki i ciesz się sukcesami. To scenariusz sieci Multikino na promocję wakacyjnej oferty kinowej.

czytaj więcej