Newsy

Czy „Spectre” odniesie w Polsce taki sam sukces jak w Wielkiej Brytanii?

05.11.2015

26 października w Londynie odbyła się światowa premiera „Spectre”. W pierwszym tygodniu wyświetlania, film o najnowszych przygodach Jamesa Bonda zarobił w Wielkiej Brytanii prawie 64 mln dolarów i pobił rekord oglądalności. W Polsce film wchodzi na ekrany 6 listopada. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2015 roku i wiele wskazuje na to, że również osiągnie spektakularny sukces.

czytaj więcej

Polski Standard Płatności wybrał ofertę ZŁOTE LWY

04.11.2015

Polski Standard Płatności Sp. z o.o. zdecydowała się skorzystać z oferty „Złote Lwy”. Dzięki temu osoby płacące BLIKIEM podczas zakupów tradycyjnych oraz płatności online będą otrzymywały bilety na seanse 2D do kin sieci Multikino, Silver Screen oraz Helios.

czytaj więcej

Nowa odsłona kampanii marki Grześki w kinach sieci Multikino

03.11.2015

Marka Grześki wystartowała z kolejną odsłoną aktywności marketingowych, opartych na haśle Dziecku odmówisz?

czytaj więcej

Listopadowe premiery w Multikinach

30.10.2015

Już 6 listopada na wielkich ekranach pojawi się jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku, czyli „Spectre” z nowymi przygodami Jamesa Bonda. W roli agenta 007 ponownie zobaczymy Daniela Craiga.

czytaj więcej

Kolejne kino Cinema 3D w ofercie Multikino Media

23.10.2015

23 października br. w ofercie Multikino Media znalazło się kolejne kino sieci Cinema 3D w Gorzowie Wielkopolskim. To już 56 lokalizacja w ofercie brokera reklamy kinowej.

czytaj więcej