2 bilety w cenie 1 na koncerty i ENEMEFY z magazynem Multikino&Gala” Data publikacji: 14.01.2013

Jeżeli planujesz wybrać się na koncert Coldplay lub ENEMEF: TarantiNOC pamiętaj, że z magazynem „Multikino&Gala” kupisz na oba wydarzenia dwa bilety w cenie jednego! Ponadto „Multikino&Gala” to aż 68 stron o nowych produkcjach i najpopularniejszych aktorach. A to wszystko za jedyne 1,5 zł.

Miesięcznik „Multikino&Gala” to nowy magazyn dla tych, którzy kochają świat filmów. Możesz go kupić we wszystkich 27 kinach sieci Multikino w całej Polsce.

Magazyn „Multikino&Gala” adresowany jest do widzów w każdym wieku. W styczniowym numerze znajdziesz między innymi informacje dotyczące nadchodzących premier filmowych, kulisy powstawania najdroższej produkcji wszech czasów - „Hobbit: Niezwykła podróż” 3D oraz ciekawostki na temat filmu „Sęp” i „Życie Pi”. Prezentowane premiery mają oznaczenia potencjalnych odbiorców: kino dla kobiet, dla mężczyzn, filmy familijne i dla dzieci.

Poza informacjami dotyczącymi kilkunastu filmów w numerze również: sylwetka Russella Crowe, kreacje Anny Przybylskiej, podróż tropem filmu „Nędznicy” oraz zdjęcia z najważniejszych filmowych premier w Polsce i na świecie.

Ponadto osoby, które zakupią magazyn uzyskają kupony upoważniające do zakupu w kinie sieci Multikino dwóch biletów w cenie jednego na Poranki, jeden z koncertów oraz jeden ENEMEF organizowany w styczniu lub w lutym 2013 roku.