Newsy

Rekordowe półrocze w polskich kinach

26.07.2016

W pierwszym półroczu 2016 roku sprzedano ponad 23,5 mln biletów. Według danych Boxoffice.pl ponad milion widzów do kin przyciągnęły cztery produkcje: „Planeta Singli”, „Pitbull. Nowe porządki”, „Zwierzogród” oraz „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

czytaj więcej

Gorący sierpień w kinie

26.07.2016

Sierpień w kinie rozpocznie się od premiery jednego z najbardziej wyczekiwanych tytułów tych wakacji, czyli filmu science fiction „Legion samobójców”. Ponadto 5. sierpnia na ekrany wejdzie komedia romantyczna „Nie ma mowy!” o przeciwieństwach, które się przyciągają i o wrażliwości, która potrafi połączyć dwa bieguny, z Jasonem Sudeikisem i Rebeccą Hall w rolach głównych oraz komedia „Złe mamuśki”.

czytaj więcej

Znajdź w Multikinie Pokemony i wygraj bilety do kina

22.07.2016

Masz aplikację Pokémon GO? Jeśli tak, to przyjdź do Multikina, złap Pokemona i wygraj bilety na dowolny seans filmowy w naszej sieci!

czytaj więcej

Ewa Jankowska Sales Managerem w Multikino Media

20.07.2016

W lipcu br. pracę na stanowisku Sales Managera w Biurze Reklamy w firmie Multikino Media Sp. z o.o. rozpoczęła Ewa Jankowska.

czytaj więcej

Lipcowe premiery na wielkim ekranie!

25.06.2016

Lipiec w kinie rozpocznie się od czterech premier filmowych! Już 1. lipca na wielkim ekranie będzie można zobaczyć komedię sensacyjną Agent i pół, kierowany do fanów nastoletniej piosenkarki film Tini – nowe życie Violetty, familijną propozycję dla całej rodziny prosto od Stevena Spielberga BFG: Bardzo Fajny Gigant oraz najnowsze przygody Tarzana w Tarzan: Legenda”.

czytaj więcej