Zacznijmy od nowa

dramat, komedia, muzyczny Data premiery: 04.07.2014

Twórca przebojowego „Once”, filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto.

Urzekającej w głównej roli Keirze Knightley partnerują – debiutujący na dużym ekranie „najseksowniejszy żyjący mężczyzna” Adam Levine z zespołu Maroon 5, jeden z Avengersów – Mark Ruffalo, raper Mos Def, nominowana do Oscara gwiazda młodego pokolenia Hailee Steinfeld oraz dwukrotnie nominowana do Oscara  – Catherine Keener.

Ona – Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w No-wym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) – wziętemu muzykowi, negocju-jącemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt z rzeczywistością… Rozstał się z żoną (Keener), jego kontakt z dorastającą córką (Stein-feld) słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go z pracy. Wizyta w małej knajpie, w której występuje Gretta, na zawsze odmieni życie tych dwojga…

ZOBACZ ZWIASTUN

SZCZEGÓŁY

Tytuł oryginalny: Can a Song Save Your Life?
Kraj produkcji: USA
Dystrybutor: Kino Świat
Rok produkcji: 2011
Reżyseria: John Carney
Scenariusz: John Carney
Sugerowany wiek: +15
Profil widowni: kobiety
Liczba kin w których film
jest wyświetlany:
22

OBSADA

Keira Knightley Greta
Mark Ruffalo Dan
Hailee Steinfeld Violet
Adam Levine Dave
James Corden Steve
Stacey Maltin Młoda dziewczyna

ZWIASTUN