Więzy krwi

dramat, thriller, kryminał Data premiery: 18.07.2014

Dwaj bracia, gliniarz i przestępca, walczą o przetrwanie w świecie, w którym rządzi rywalizacja i przemoc. W mieście, w którym trudno uciec przed przeszłością. Czy miłość może dać nadzieję na nowy początek?

Chris (Owen) wychodzi z więzienia po odsiedzeniu wieloletniego wyroku. Czeka na niego Frank (Crudup), młodszy brat, który jest dobrze zapowiadającym się gliniarzem. Frank, mimo wielu wątpliwości, daje bratu kolejną szansę, pomaga mu w znalezieniu pracy, w kontakcie z dziećmi i byłą żoną (Cotillard). Kiedy Chris poznaje Natalie (Kunis), pojawia się nadzieja na nowy początek. Frank spotyka się z Vanessą (Saldana), byłą dziewczyną zabójcy na usługach mafii.

Choć braci zawsze wiele dzieliło, więzy krwi są dla nich najważniejsze. Czy pewnego dnia będą musieli wystąpić przeciwko sobie?
„Więzy krwi” to mroczny film sensacyjny Guilaume’a Caneta (Nie mów nikomu), w którym w głównych rolach wystąpili Clive Owen (Ludzkie dzieci), Billy Crudup (Watchmen: Strażnicy)  oraz Marion Cotillard (O północy w Paryżu), Zoe Saldana (W ciemność: Star Trek), Mila Kunis (Czarny łabędź) i James Caan (Misery).

ZOBACZ ZWIASTUN

SZCZEGÓŁY

Tytuł oryginalny: Blood Ties
Kraj produkcji: Francja, USA
Dystrybutor: Vue Movie Distribution
Rok produkcji: 2013
Reżyseria: Guillaume Canet
Scenariusz: Pilar Anguita-MacKay, Guillaume Canet, James Gray
Sugerowany wiek: +15
Profil widowni: dorośli
Liczba kin w których film
jest wyświetlany:
18

ZWIASTUN