MULTIBABYKINO

GRUPA DOCELOWA: Rodzice przebywający na urlopach macierzyńskich.

 „Multibabykino” to autorski projekt sieci Multikino, który powstał w 2002 roku, a w 2003 roku został uhonorowany przez Panią Minister Izabelę Jarugę – Nowacką   wyróżnieniem „Okularów Równości”.

Multibabykino to cykliczne seanse dla młodych rodziców, którzy mogą wybrać się na film do kina wraz ze swoją pociechą, która nie ukończyła jeszcze 2 lat. W seansach mogą uczestniczyć również kobiety, które dopiero spodziewają się dziecka. Multikino dzięki realizacji tego cyklu jest dla młodych rodziców miejscem spotkań, podczas których mają okazję do dzielenia się nowymi doświadczeniami i radościami, a seans filmowy jest odskocznią od codziennych zajęć.

Podczas pokazów w ramach cyklu „Multibabykino” w salach kinowych jest włączone delikatne oświetlenie, dźwięk jest ściszony, a temperatura wyższa niż podczas regularnych projekcji. Ponadto na salach kinowych znajdują się przewijaki, pieluchy, chusteczki nawilżające oraz mini place zabaw.


Firmy będące sponsorem lub partnerem projektu „Multibabykino” mają zagwarantowaną pełną obecność w komunikacji każdego z cyklicznych spotkań oraz świadczenia reklamowe on-screen i off-screen. A co najważniejsze trafiają ze  swoim przekazem do konkretnej, precyzyjnie określonej grupy docelowej.