KONCERTY

GRUPA DOCELOWA: W zależności od pokazywanego koncertu, fani danego gatunku muzyki

Koncerty na wielkim ekranie, to cykl filmów koncertowych największych artystów i zespołów realizowany w sieci Multikino od 2006 roku. W ramach projektu na wielkim, kinowym ekranie wyświetlane są premierowo koncertowe DVD poszczególnych artystów lub zarejestrowane transmisje koncertów – wcześniej nie wydawane i nie pokazywane.  

 Jest to projekt skierowany do osób lubiących i interesujących się muzyką. Szeroka oferta prezentowanych wydarzeń muzycznych i różnorodność stylistyczna prezentowanych przez nich gatunków pozwala każdemu widzowi Multikina wybrać artystę, którego koncert chętnie zobaczy na kinowym ekranie, niejednokrotnie w jakości HD, a coraz częściej również w 3D. Wybór koncertowego repertuaru bardzo często poprzedzają sondy prowadzone na stronie  www.multikino.pl lub na Fan Page’u Multikino Polska na portalu facebook.com.          

                 
Będąc sponsorem/partnerem projektu „Koncerty” masz zagwarantowaną obecność Twojej marki w komunikacji wydarzenia oraz świadczenia reklamowe on-screen i off-screen. A co najważniejsze trafisz ze swoim przekazem do konkretnej, precyzyjnie określonej grupy docelowej.