Sierpniowe premiery, czyli filmowe lato na wielkim ekranie Data publikacji: 10.07.2013Już 2 sierpnia na wielkich ekranach pojawią się dwie bardzo ciekawe produkcje: thriller fantasy „Byzantium”  w reżyserii Neila Jordana, twórcy nominowanego do dwóch Oscarów „Wywiadu z wampirem” oraz druga część kinowych przygód sympatycznych, niebieskich Smerfów, czyli „Smerfy 2”.

W drugi piątek sierpnia na wielkim ekranie pojawi się komedia kryminalna „R.I.P.D. Agenci z zaświatów” z Ryanem Reynoldsem w rolach głównych. Również 9 sierpnia premierowo będzie można zobaczyć komedię: „Miłość po francusku” oraz „Jeszcze większe dzieci” z Adamem Sandlerem, Salmą Hayek oraz Chrisem Rockiem w rolach głównych.

Jednym z najobfitszych w premiery dniem będzie 16 sierpnia. Wtedy widzowie będą mogli wybierać pomiędzy: familijną animacją „Samoloty 3D”, przygodową produkcją fantasy „Percy Jackson: Morze potworów”, „Elizjum” z Mattem Damonem” oraz komedią „Millerowie” z Jennifer Aniston w roli głównej.

Przedostatni piątek sierpnia rozpocznie się premierą filmu Woody’ego Allena „Blue Jasmine” z Cate Blanchett w roli głównej. Ponadto 23 sierpnia premierę będzie miała komedia „Kick As 2”. Natomiast 30 sierpnia na wielkich ekranach zagości film akcji „Sztanga i cash” z Markiem Wahlbergiem i Anthonym Mackie w rolach głównych.      

Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.