Premiery w czerwcu Data publikacji: 21.06.2017

Czerwiec w Multikinie to prawdziwa uczta dla każdego kinomana! Już 2 czerwca widzowie będą mogli zobaczyć wyczekiwane przygody Diany z Temiskiry w filmie "Wonder Woman".  Tego samego dnia na ekrany wejdą także komedia "Mamy 2 Mamy" oraz dramat z Jessicą Chastain "Sama przeciwko wszystkim".  

9 czerwca premierę będzie mieć kolejna część kultowej serii horrorów, czyli "Mumia" z Tomem Cruisem. Kolejnym filmem jest nowa wersja klasycznego serialu "Baywatch. Słoneczny patrol" z Dwaynem Johnsonem. Pojawi się także romans obyczajowy "Ponad wszystko".

16 czerwca widzowie będą mogli obejrzeć nową wersję mitu o Królu Arturze w filmie "Król Artur: Legenda miecza" w reżyserii Guya Ritchiego. Oprócz tego premierę będzie mieć także komedia "Ostra noc" ze Scarlett Johansson.

23 czerwca kina znowu staną się areną walki Autobotów z Deceptkinowami. Na ekranach zadebiutuje bowiem kolejna część niezwykle popularnej serii, "Transformers: Ostatni rycerz". Dodatkowo na widzów czekają jeszcze trzy premiery: sensacyjna "Tożsamość akcji", komedia francuska "Miłość aż po ślub" oraz thriller "Tożsamość zdrajcy".

W ostatni weekend czerwca premierę będzie mieć komedia kryminalna "W starym, dobrym stylu" ze świetną obsadą oraz komedia "Facet do wymiany".

Nie zabraknie również filmów familijnych. Na najmłodszych kinomanów w czerwcu na wielkim ekranie będą czekały kolejna część wariackich przygód żółtych stworków, czyli "Gru, Dru i Minionki" oraz najnowsze przygody Zygzaka McQueena w filmie "Auta 3". 

Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.