Nowe kino w ofercie Multikino Media Data publikacji: 01.03.2013

Brokerska działalność Multikino Media, obejmująca sprzedaż centralnej i lokalnej reklamy kinowej oraz organizację konferencji w kinach, została w styczniu br. poszerzona o cztery nowe, w 100% cyfrowe multipleksy sieci Cinema 3D. 15 marca oferta spółki Multikino Media poszerzy się o multipleks w Galerii Handlowej „City Point” w Tychach, który posiada 5 sal kinowych mogących pomieścić ponad 1200 widzów.


Od 15 marca Multikino Media będzie reprezentowało 47 kin, w tym 28 sieci Multikino, która są pierwszą w 100% cyfrową siecią kinową w Polsce. Oferta dla reklamodawców obejmie 37 miast na terenie Polski z łączną liczbą 271 cyfrowych ekranów. Reklamodawcy wykupujący w Mutikino Media kampanię on-screen i off-screen dotrą ze swoją ofertą do jeszcze szerszej grupy odbiorców. Ponadto firmy, które w 2013 roku zdecydują się zaistnieć w kinach znajdujących się w naszej  ofercie otrzymają w cenie kampanii możliwość transferu materiałów do formatu paczki DCP.


Otwierając kolejne kina zwiększamy frekwencję i docieramy do nowych klientów na lokalnych rynkach. Poza reklamowaniem swojej oferty w Multikinie w Tychach lokalne firmy będą miały również możliwość wynajmów sal kinowych na potrzeby eventów lub konferencji – dodaje Mariusz Spisz, Prezes Multikino Media.


W drugiej połowie 2013 roku do oferty Multikino Media dołączą kolejne kina rozszerzając działalność brokerską w zakresie sprzedaży reklamy kinowej na nowe rynki.