Multikino Media zaprasza na Cannes Lions Imagination Day Data publikacji: 04.10.2012

Cannes Lions Imagination Day organizowany jest w Polsce już po raz siódmy i z roku na  rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Impreza na stałe wpisała się w kalendarz jesiennych wydarzeń związanych z branżą reklamową.

W tym roku, 23 października uczestnicy Cannes Lions Imagination Day będą mogli wysłuchać wystąpień najbardziej pożądanych twórców z całego świata. Zaproszeni goście to wielokrotnie nagradzani dyrektorzy kreatywni, m.in.: Fernando Vega Olmos, Riccardo Giraldi, Masashi Kawamura aka Masa, Rodrigo Sobral, Jarbas Agnelli oraz Martin Percy.

Na koniec dnia uczestnicy Cannes Lions Imagination Day będą mieli niepowtarzalną okazja, aby zobaczyć najlepsze, najbardziej kreatywne kampanie i filmy reklamowe z całego świata. W Multikinie Złote Tarasy uroczysty pokaz zostanie poprzedzony wręczeniem statuetek polskim agencjom, które doceniono na tegorocznym Festiwalu Reklamy Cannes Lions: DDB Warsaw, Saatchi & Saatchi/Interactive Solutions oraz Leo Burnett. Ponadto zostanie  nagrodzony najlepszy team konkursu Young Creatives Eurobest.

Z racji na duże zainteresowanie pokazem osobom, które nie zdążą z zakupem biletów na uroczysty pokaz w Złotych Tarasach, organizatorzy umożliwili obejrzenie najlepszych reklam również w Multikino Ursynów.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.multikino.pl oraz www.imaginationday.pl.