Multikino Media najlepszym brokerem reklamy kinowej w Polsce Data publikacji: 22.11.2012

Według badania „Media&Marketing Polska” zrealizowanego przez MB SMG/KRC broker reklamowy Multikino Media jest niezaprzeczalnym liderem na polskim rynku reklamy kinowej w 2012 roku. Dotyczy to zarówno oceny ogólnej oraz wymiaru szczegółowego od zakresu oferty zaczynając, przez poziom obsługi, elastyczność, przejrzystość polityki cenowej aż po reakcje na potrzeby klienta. Multikino Media zanotowało najwyższy wzrost w zakresie interesujących rozwiązań reklamowych oraz wysokiego poziomu obsługi.

 

Spółka Multikino Media rozwija się bardzo dynamicznie. Dzięki temu w trzech pierwszych kwartałach 2012 roku osiągnęła o 62% wyższe przychody ze sprzedaży reklamy kinowej niż w tym samym okresie w 2011 roku. Mocną pozycję Multikino Media potwierdza opublikowany w listopadzie br. raport Kantar Media* według którego w październiku br. spółka uzyskała aż 43% rynku reklamy kinowej w Polsce.

 

Do naszych klientów zawsze podchodzimy indywidualnie i staramy się tworzyć oferty szyte na miarę potrzeb każdego reklamodawcy. To wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, że obraliśmy właściwą strategię i w przyszłym roku będziemy równie ciężko i efektywnie pracowali aby ponownie osiągnąć taki sukces. Jednocześnie dziękujemy wszystkim za docenienie naszych dotychczasowych starań – dodaje Mariusz Spisz, Prezes Zarządu Multikino Media.

 

Broker reklamowy nie zamierza spocząć na laurach i dla swoich klientów oraz domów mediowych szykuje kolejną innowację. Wraz ze startem nowej strony www.multikinomedia.pl uruchomione zostanie narzędzie, które w łatwy sposób pozwoli reklamodawcom zaplanować kampanię w kinach znajdujących się w ofercie Multikino Media.