Multikino Media dla lokalnego biznesu Data publikacji: 10.02.2014

 

Pod koniec stycznia br. spółka Multikino Media zaprezentowała swoją ofertę dla lokalnego biznesu. Spotkanie było połączone z pokazem filmu „Jack Strong”.

Między 27 a 30 stycznia br. spółka Multikino Media zorganizowała w 11 miastach specjalne pokazy filmu „Jack Strong” połączone z prezentacją oferty dla lokalnego biznesu. Uczestnicy spotkania zapoznali się z możliwościami wykorzystania kina do promocji swojego biznesu po przez: konferencje, reklamy on i off screen oraz kody, które można wymienić na bilety. W spotkaniach połączonych z projekcją filmu wzięło udział blisko 600 przedstawicieli lokalnych firm wraz z osobami towarzyszącymi.


Pokaz filmowy to znakomity pretekst do zaproszenia obecnych i potencjalnych klientów, budowania bazy kontaktów oraz prezentacji oferty firmy. Zorganizowane przez nas w styczniu spotkania miały na celu nie tylko przedstawienie  szerokich możliwości spółki Multikino Media, które można wykorzystać do promocji lokalnych biznesów. Dały one również klientom możliwość doświadczenia jak skutecznym sposobem do zapewnienia wysokiej frekwencji na prezentacji jest tak proste  i tanie narzędzie jak pokaz filmowy – mówi Mariusz Galewski, Kierownik Działu Sprzedaży Korpracyjnej, Multikino Media.