Kampania przed „Star Wars” w 55 kinach z oferty Multikino Media dostępna już dziś Data publikacji: 26.08.2015

 

Jedna z najważniejszych premier 2015 roku, czyli „Star Wars” w kinach od 18 grudnia. A już w sierpniu broker reklamy kinowej rozpoczął sprzedaż kampanii przed filmem w 55 kinach ze swojej oferty w 44 miastach na terenie całej Polski.

 

Gwiezdne wojny, część VII: Przebudzenie mocy (ang. Star Wars Episode VII: The Force Awakens; również Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy). Jest to siódma odsłona serii Gwiezdne wojny. Akcja filmu rozgrywa się około 30 lat po wydarzeniach z Powrotu Jedi i koncentruje się na losach trójki nowych bohaterów. W obsadzie filmu znaleźli się m.in.: Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels oraz Daisy Ridley. Film na ekrany polskich kin trafi 18 grudnia.


Klienci Multikino Media mają do wyboru trzy rodzaje kampanii: regularną, pakietową oraz  follow the movie; w jednym z trzech bloków reklamowych: blok tradycyjny, specjalny oraz premium. Będzie możliwość rozszerzenia kampanii poprzez pokazy zamknięte, sampling produktu, stałą obecność na wybranym nośniku w okresie trwania kampanii.


Jednocześnie z rozpoczęciem sprzedaży kampanii reklamowych Multikino Media uruchamia sprzedaż korporacyjną: pokazy zamknięte dla klientów połączone z prezentacją firmy; kody i kupony podarunkowe wykorzystywane w akcjach prosprzedażowych oraz do celów wewnętrznych firmy.