Dlaczego w marcu sale kinowe będą pełne widzów? Data publikacji: 04.02.2014

 

Przed nami ostatni miesiąc pierwszego kwartału 2014 roku! Już na samym jego początku, 2 marca, poznamy tegorocznych laureatów Oscarów. Filmy nominowane można było oglądać już w styczniu oraz w lutym, natomiast wraz z ogłoszeniem zwycięzców, nagrodzone tytuły na pewno ściągną do kin kolejnych widzów.

Jednak Oscary, to nie wszystko. Już 7 marca premierę będą miały dwie najbardziej wyczekiwane produkcje 2014 roku: „300: Początek Imperium” tym razem w scenerii bitwy morskiej oraz dramat wojenny „Kamienie na szaniec”. Tego samego dania na ekrany kin wejdzie produkcja „Tylko kochankowie przeżyją” z Tilda Swinton w roli głównej.

Tydzień później premierę będzie miał nominowany w sześciu kategoriach do Oscara film „Witaj w klubie”  z Matthew McConaughey w roli głównej, za którą już otrzymał w tym roku Złotego Globa oraz „Ocalony” i „Obietnica”.

21 marca na wielkich ekranach zagości film dla widzów, którzy nie boją się prędkości, czyli „Need For Speed”, „Nauka spadania” z Pierce Brosnanem w roli głównej, „Brick Mansions”, „Akademia wampirów” oraz „Karol, który został świętym”.

Ostatni piątek marca będzie należał do trzech niezwykłych filmów: „Noe: Wybrany przez Boga” przedstawiającego losy biblijnego Noego, w roli którego widzowie zobaczą Russella Crowe, „Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz” wytwórni Marvel Studios, stojącej za sukcesem takich hitów jak: „Avengers” i „Iron Man 3” oraz „Droga do zapomnienia” oparta na autobiograficznej książce Erica Lomaxa, brytyjskiego oficera, który został pojmany przez Japończyków podczas II wojny światowej. W rolę głównego bohatera wcieli się Colin Firth.

Oczywiście w marcu nie zabraknie również filmów familijnych. Na najmłodszych kinomanów będą czekały animacje: „Pan Peabody i Sherman” oraz „Muppety: Poza prawem”.  

Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.