Czerwcowe premiery w Multikinach Data publikacji: 27.05.2013

Już 7 czerwca na wielkich ekranach pojawi się jedna z najbardziej wyczekiwanych komedii tego roku, czyli „Kac Vegas 3”.

W rolach głównych ponownie zobaczymy Bradley’a Coopera, Eda Helmsa, Zacha Galifianakisa i Justina Bartha. Do doborowej obsady dołączy także John Goodman. Choć tym razem nie będzie ślubu, ani wieczoru kawalerskiego, coś jednak pójdzie nie tak…


Tydzień później premierę będzie miał film science fiction z udziałem Willa Smitha i jego syna Jedena – „1000 lat po ziemi”. Nie zabraknie również filmu dla dzieci. Również 14 czerwca premierę będzie miała animacja „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”. Tedi Jones od dziecka chciał zostać archeologiem i łowcą skarbów. Szansa na spełnienie marzeń pojawia się, gdy w ręce bohatera trafia klucz do Złotego Miasta Inków, a on sam - wskutek zabawnego zbiegu okoliczności – zostaje wzięty za światowej sławy profesora. Tak rozpoczyna się jego niezwykła podróż do miejsca, gdzie według legend spoczywa skarb zaginionej cywilizacji.


Natomiast 21 czerwca w kinach sieci Multikino premiera „Człowieka ze stali” http://www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe/czlowiek-ze-stali/, czyli filmu opowiadającego historię Clarka Kenta, który broni mieszkańców Metropolis przed złem jako Superman. Będzie to zdecydowanie jedna z najważniejszych premier 2013 roku.


Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.