Omnichannelowa podróż klienta w Multikinie na UX Poland Discovery Data publikacji: 14.05.2020

16 maja br. o 11.03 w ramach cyklu spotkań online #UXPLDISCOVERY odbędzie się wystąpienie Wojtka Szymczyka, Group Lead of Digital Product w VUE International (Multikino) oraz Mariusza Bednarko, Business Development Director w Infinity Group zatytułowane „Omnichannelowa podróż klienta w Multikinie… Czyli biznes lubi liczby”.

UX Poland to jedna z największych konferencji UX-owych w Europie. Zgromadziła dotychczas łącznie ponad 4 tysiące uczestników i 285 speakerów z całego świata. Od czasu pierwszego spotkania w 2010 roku konferencja przeszła kilka transformacji i przybierała różne formy.

Tegoroczna edycja UX Poland Discovery odbywa się online. W najbliższą sobotę, 16 maja o godz. 11.03 zapraszamy na piąty #LIVE UX Poland Discovery.  Drugie wystąpienie tego dnia zaprezentuje duet: Wojtek Szymczyk, Group Lead of Digital Product - VUE International (MULTIKINO S.A.) i Mariusz Bednarko, Business Development Director, Infinity Group. Podczas wykładu zatytułowanego „Omnichannelowa podróż klienta w Multikinie… Czyli biznes lubi liczby” opowiedzą o tym, jak sprzedawać rozrywkę i jakie kanały można do tego wykorzystać.

Po wystąpienu odbędzie się panel dyskusyjny.

Szczegóły są dostępne na stronie uxpoland.com