Multikino Media zaprezentowało Ramówkę na 2024 rok Data publikacji: 09.02.2024

8 lutego br. w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się prezentacja Ramówki Multikino Media 2024. Podczas wydarzenia uczestnicy zobaczyli podsumowanie 2023 roku i znaleźli wiele inspiracji do reklamowych działań w kinie w najbliższych miesiącach.

W czwartkowe popołudnie spotkanie w Multikinie Złote Tarasy rozpoczęło się od rozmów o kinie przy pysznym poczęstunku w Klubie 35mm. Następnie po powitaniu gości przez Mariusza Spisza, Prezesa Zarządu Multikino Media i Joannę Oczkowską, Dyrektor Sprzedaży Multikino Media uczestnicy wydarzenia zobaczyli podsumowanie 2023 roku obejmujące zarówno premiery filmowe oraz wydarzenia specjalne – między innymi cykl „Kino na Obcasach” oraz „OFFowe czwartki” .

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostały największe kinowe premiery 2024 roku, które podzielono na pięć kategorii: hollywoodzkie blockbustery, filmy dla młodej widowni, produkcje familijne, kino dla kobiet oraz polskie premiery. Uczestnicy dowiedzieli się, które filmy mają szansę znaleźć się w TOP 10 filmów 2024 roku oraz zobaczyli wyniki najnowszych badań dotyczących reklamy kinowej i jej potencjału.

Zapraszamy do obejrzenia Ramówki Multikino Media 2024: https://www.youtube.com/watch?v=GMHrSDQ2FOQ