„Ant-Man i Osa: Kwantomania” otwiera premiery o superbohaterach w 2023 roku! Data publikacji: 15.02.2023

Produkcje Marvela i DC Comics znowu w kinach! W 2022 roku filmy o superbohaterach przyciągnęły przed wielki ekran rzesze fanów Batmana, Doktora Strange’a czy Thora. Teraz trwa odliczanie dni do premiery produkcji „Ant-Man i Osa: Kwantomania”, która wejdzie do kin 17 lutego!

Pierwsza premiera Marvel Studios „Ant-Man i Osa: Kwantomania” już w najbliższy piątek! W filmie superbohaterowie Scott Lang (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) powracają jako Ant-Man i Osa w nowym, pełnym przygód filmie. Wraz z rodzicami Hope, Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer), oraz córką Scotta, Cassie Lang (Kathryn Newton), będą eksplorować Wymiar Kwantowy, gdzie spotkają zadziwiające, nieznane istoty. Największy marcowy tytuł to „Shazam Gniew Bogów”, który wejdzie do kin 17 marca.

Wielkim wydarzeniem będzie premiera kolejnej części „Strażników Galaktyki”. Trzecia część trafi na wielki ekran już 5 maja, a miesiąc później 2 czerwca premierę ma „Spider-Man: Poprzez Multiwersum”. Również w czerwcu w kinach pojawi się „Flash” z DC Comics. Natomiast w wakacje 2023 roku kina opanuje film „The Marvels”.

Koniec roku będzie należał do filmu ze świata DC - „Aquaman i Zaginione Królestwo”, który trafi na wielki ekran 25 grudnia. Główny bohater zawrze niełatwy sojusz, aby chronić Atlantydę i cały świat przed zniszczeniem.